Biz kimiz?

1

993 yılında, bilişim sektörünün ilklerinden olarak, yazılım üretme ve geliştirme faaliyetlerimize başladık. Farklı sektörlere ilişkin çalışma alanlarımızı geniş tutarak ENT (Entegre Yazılım) serisi ticari programları ile bu sektördeki yerimizi aldık. 2002 yılında AR-GE çalışmalarına başlanan, 2004 yılında markalaşan Dialog® Paket Programı ile, mevcut portföyümüzün taleplerini ve kurumsallaşma adına gelecek dönemlerin teknolojik ihtiyaçlarını dikkate alarak, ticari yazılım paketleri içerisindeki kalitemizi ve buna bağlı olarak hizmet payımızı genişletmiş olduk.

2009 yılında sürekli değişen ve gelişen sektörel ihtiyaçlar ile birikimler doğrultusunda AR-GE çalışmalarına başladığımız CEO ® dkBT Solutions üstün teknoloji yatırımı ile 2010 yılında tamamlanarak; firmaların arzuladığı kurumsal çözümlere ulaşmada ve geleceğe yatırım yolunda büyük bir başarı kat etmiştir.

2010 yılı sonrasında web sistemlerinin gelişmesi, işletmelerin bilgisayar sistemleri üzerinden tüm departmanlarının, şubelerinin etkin yönetilebileceği platformlar oluşturabilmesine imkan sağlamıştır. CEO ® dkBT Solutions web sistemleri ile entegre olup başta e-defter, e-fatura, e-arşiv gibi tamamen kağıt ortamından uzaklaştıran, entegre olması sayesinde tek bir sistemi her yerden yönetebilen, işletmelerin tüm süreçlerinin ileriye dönük, kalıcı çözüm yöntemleriyle kalitesini bir kez daha ispat etmiştir.

Data Kontrol BT olarak bizler vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda sektöre artı değer katmaya devam edeceğiz.

Bizi neden seçmelisiniz?

1. Hızlı ve Kararlı Bir Yapı

En son teknoloji sahibi bir yapı ve standartlardan vazgeçmeyen ideolojisi sayesinde CEO dkBT Enterprise Solutions beklentilerin ve bugüne kadar yapılmış olanın üzerinde güç ile kurumların elinde anahtar vazifesi görecektir.

2. Zaman Tasarrufu

Kurumsal stratejilerin belirlenmesi ve etkin biçimde duyurulmasının en iyi yolu, kurum içerisinde sabit sistem yapıları üzerinden çalışanlar ile etkileşimin sağlanmasıdır.

3. Tüm İhtiyaçlarınıza Hitap Eder

Günümüzde KOBİ’ler, teknolojiyi, stratejilerini hayata geçiren bir araç olarak konumlandırmaktadır.

4. Detaylı Raporlama Sistemi

İhtiyaç duyulan bilgiyi arzulanan düzeyde, güvenilir ve hızlı olarak elde edebilen yönetimlerin, zamanında ve doğru karar vermenin sağlayacağı avantajlar ile, rakiplerine oranla her zaman ileride olacakları bilinmektedir.

5. Uzaktan Erişim

Uzak veya hareketli çalışanların kuruluşunuzun ağlarına bağlanmasını sağlayabilirsiniz. uzak kullanıcılar, bilgisayarları ağa fiziksel olarak bağlıymış gibi çalışabilir.

6. Barkod Desteği

Sahadan bilgilerin hızlı ve kolay toplanmasını sağlayan bu teknoloji çözümü ile işlem gerçekleştirme güvenliği ve hızı attırılmıştır.

7. İlaç Takip Sistemi

Devlet açısından üretilen – ithal edilen ilaçların durumunu izleyebilmek adına çıkarılmış takip sistemi için gerekli tüm veri trafiğini sağlayabilmek adına hazırlanmış ekranları kapsamaktadır.

Yeteneklerimiz

1. Depolama

En son teknoloji sahibi bir yapı – ilişkisel veri tabanları (SQL, Oracle, DB2 …) ile güvenli bir veri depolama sistemi.

2. Online Update

Ürünler de tıpkı değişen dünyanın koşulları gibi kendilerini yenilemek zorundadırlar. Kolay temin edilen güncellemeler sayesinde versiyonunuzun durumu anlık takip edilebilecektir.

3. Mobil Cihaz

İletişimin mümkün olan en hızlı ve güvenli şekilde sağlanması adına, kullanılmış en yeni teknoloji içerikli altyapı her türlü bağlantı için üstün bir yetenek sergilemektedir.

4. Online Sipariş

Portföyünüze hitaben alım satım işlemlerinizde, maliyetlerinizi ve zamanınızı minimize etmek amacı ile geliştirilmiş web servisidir.

5. E-Bildirge

İşverenlerin, çalıştırdıkları işçilerine ait sigorta primlerine ait belgelerini, internet üzerinden vermeleri için yapılmış portala iletilmesi adına, bu portalın tüm standartlarına uyarak hazırlanmış ekranları kapsamaktadır.

6. E-Beyanname

İşlem hızı ve zaman maliyeti açısından mükellefe tartışılamayacak derecede avantajlar sağlayan beyanname portalına bu portalın tüm standartlarına uyarak hazırlanmış ekranları kapsamaktadır.

7. Network

Kurumsal ağınızın her üyesi kendi sorumluluğu dahilinde sistemin bir parçası olacaktır. detaylı yetkilendirme, log takibi, şifreleme gibi vazgeçilemez unsurlar iş güvenliğinizi arttıracaktır.

Wordpress responsive multipurpose business theme clickssmart.com